0%
Menu
En yeniler
title

Dünyanın Geliştirilmiş En İyi İlk Holografik Ekranı Üretildi!

1.12.2018 17:53:01

Hazır mısınız!

Dünyanın Geliştirilmiş En İyi İlk Holografik Ekranı Üretildi!

Bu muhteşem ekranın adı TheLookingGlass , tam anlamıyla 3D tasarımcıları için bir ilki temsil ediyor. Geliştirilme süresi tam tamına  4 yılsürmüştür. Ekip de ise  hologramcılar,mühendisler,Unity geliştiricilerive 3D tasarım alanındı profesyoneller yer alıyor. Monitör, ışık alanı ve hacimsel teknolojileri kullanarak, 3D çalışmanızı masaüstünden 3 boyutlu olarak görebileceğiniz ve etkileşime geçebileceğiniz bir görüntü oluşturuyor.. 3D model ve animasyonları OBJ, FBX, STL ve gLTG formatında destekliyor. Ayrıca Maya üzerindeki çalışmalarınızı doğrudan önizlemenizi sağlıyor.Zbrush, Blender, Tinkercad ve Solidworks gibi birçok endüstriyel yazılım da TheLookingGlass  ile kusursuz çalışıyor.

TheLookingGlass, 3D modeller üzerinde çalışanlar için hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. . Hazırladığınız 3 boyutlu grafikleri hemen inceleme ve etkileşime girme şansı sunan TheLookingGlass ’a olan ilgi de doğal olarak oldukça muhteşem.Şu an KickStarter üzerinden fon toplamaya başlayan TheLookingGlassyakında seri üretime geçmiş olacak.

http://www.stolendan.nl/ http://www.kshatriyasuperlam.com/ https://www.mieletlait.com/ http://www.bramwerkt.nl/ https://www.hemrotech.de/ https://www.mieletlait.com/ https://www.hbpc.nl/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.teleskipp.de/ https://www.dreherei-glock.de/ https://www.edinstwo.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.triton4.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.the-viewfinder.de/ https://www.theaterondersteboven.nl/ https://www.vuongdesign.nl/ https://www.lifenstyle.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.havarie-lehmann.de/ https://www.pestalozzinet.de/ http://www.stolendan.nl/ https://www.digitelmobile.nl/ http://www.z67.nl/ https://www.nh-travelagent.de/ https://www.getwartool.com/ https://www.mba-a.de/ https://www.genuss-leipzig.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ https://www.kredit-quality.de/ https://www.aktionspreisforum.de/ https://www.insolwert.de/ https://www.young4mation.de/ https://www.christoph-menne.de/ https://www.spielwaren-gelle.de/ http://www.lachaussee.nl/ http://www.paalman-tempelman.nl/ https://www.hp-berufshilfe.de/ https://www.jestetter-zipfel.de/ https://www.werners-index.de/ http://www.esbruderschaft.de/ http://www.ibblaneck.de/ http://www.admoveo.nl/ https://www.triton4.de/ https://www.tewes-grafik.de/ https://www.roodenburg-rozen.nl/ http://www.ophumboldt.de/ https://www.teledermatology.co.uk/ https://www.hutuin.nl/